ZŠ a MŠ Český Těšín Kontešinec

Plán akcí

Školní rok 2018/2019 v MŠ Dukelské

ŘÍJEN

Ve středu 3.10. pojedeme do Stanice mladých přírodovědců v Karviné. Odjezd autobusem od mateřské školy bude v 9.30 hod. a příjezd okolo 11.30 hod.

V pátek 19.10. navštívíme divadelní představení v divadle Bajka O Slunečníku, Měsíčníku a Větrníku.

Ve čtvrtek  25.10. zveme všechny děti i rodiče na Drakiádu, která se bude konat od 15.00 v mateřské škole. Nejdříve si vyrobíme s dětmi draky a pak je půjdeme společně vyzkoušet na naši školní zahradu.

Soutěž ve sběru kaštanů a žaludů vyhlášená městem Český Těšín bude ukončena 30.10. Děkujeme všem za skvělou podporu.

Soutěž s panem Popelou ve sběru starého papíru a lepenky probíhá nadále. Děkujeme za vaši podporu.

Září

Čtvrtek  6.9.           Třídní schůzky od 15.00 hod. Srdečně zveme všechny rodiče.

Zapojili jsme se do soutěže ve sběru lesních plodů, kterou každoročně vyhlašuje město Český Těšín. Prosíme rodiče o aktivní podporu. Kaštany i žaludy můžete do mateřské školy nosit kdykoli v době provozu.

Soutěž s panem popelou - celoročně. Zapojili jsme se rovněž do soutěže ve sběru starého papíru a lepenky, kterou vyhlašuje firma ASA. Prosíme všechny o aktivní podporu.